^ Back to Top

 

 

Picture

Stat

Uživatelé
1
Články
38

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.geartech97.cz/www/templates/ig/functions.php on line 202
Historie Společnosti
 
1995 Naše společnost byla založena jako servisní a prodejní firma. Zprvu se specializovala na dodávky a servis manipulační techniky.
1997 Firma získala zastoupení jednoho z největších českých výrobců skladovací a manipulační techniky KOVO Cheb pro Prahu a střední Čechy. V témže roce jsme začali s přípravou provozu pro výrobu ozubení. Ve vlastních výrobních prostorech jsme otevřeli provozovnu v Lotouši.
2000 Po třech letech příprav byl závod v Lotouši uveden do plného provozu. Zahájili jsme výrobu ozubení a drážkových hřídelí.
2005 Rozšířili jsme provozovnu v Lotouši o nové strojní vybavení. Zároveň přibyli noví zaměstnanci a otevřely se nové možnosti výroby.
2011 Naše firma odkoupila strojní vybavení firmy PMVO Slaný, nástupnické firmy výroby ozubení ČKD Slaný. Spolu s ním do firmy přešli její pracovníci, a to včetně technických pracovníků. Rozšířil se tak okruh našich zákazníků, výrazně znásobily výrobní kapacity našeho podniku a získali jsme také know-how potřebné pro další rozvoj společnosti.
2012 V Bysni byla zřízena provozovna 02, kam se do prostorů pronajatých v areálu Auto Pejšek přestěhovalo strojní vybavení odkoupené od PMVO. Stěhování bylo spojeno s další rozsáhlou inovací strojního parku.
2013 Počátkem roku jsme se stali obchodními zástupci americké společnosti Jim´s, která je výhradním dodavatelem převodovek Harley-Davidson.
2014 Založili jsme firmu Gear Tech 97, s. r. o., do níž se naše společnost od ledna transformuje.
V budoucnosti bychom rádi položili základy pro stavbu nové, větší vlastní provozovny, dále inovovali naše výrobní možnosti a rozšiřovali společnost  i v ohledu lidských zdrojů.